فروشنده فروشنده: فروشگاه گردش کالا جنوب
آماده ارسال ناموجود
660,000
35%
430,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

باتوم تلسکوپی به دلیل حجم کم و اندازه و ابعادی مناسب، قابلیت حمل آسان در جیب لباس یا کیف را دارا است، و این قابلیت برای عملیات نظامی و غیر نظامی نیز بسیار مورد پسند استفاده کنندگان است. نیروهای نظامی از جمله پلیس، نگهبانان و پاسبانان طبیعتا باید سلاح هایی برای ایمنی خود و حفاظت از محیط یا افراد به همراه داشته باشند، از جمله سلاح های سرد یا غیر کشنده ای که می توان نام برد باتوم پلیس می باشند. در راستای بالا بردن سطح امنیت شخصی باتوم های تلسکوپی که جزو باتوم های تاکتیکی اند، کاربرد آسان و تاثیر گذاری را ارائه می دهند.

محصولات مرتبط


بررسی تخصصی و اجمالی

باتوم تلسکوپی به دلیل حجم کم و اندازه و ابعادی مناسب، قابلیت حمل آسان در جیب لباس یا کیف را دارا است، و این قابلیت برای عملیات نظامی و غیر نظامی نیز بسیار مورد پسند استفاده کنندگان است. نیروهای نظامی از جمله پلیس، نگهبانان و پاسبانان طبیعتا باید سلاح هایی برای ایمنی خود و حفاظت از محیط یا افراد به همراه داشته باشند، از جمله سلاح های سرد یا غیر کشنده ای که می توان نام برد باتوم پلیس می باشند. در راستای بالا بردن سطح امنیت شخصی باتوم های تلسکوپی که جزو باتوم های تاکتیکی اند، کاربرد آسان و تاثیر گذاری را ارائه می دهند.

 

باتوم تلسكوپی

خرید باتوم تلسکوپی توسط کوهنوردان و گردشگران نشان دهنده محدود نبودن کارایی باتوم، به کاربری های نظامی است و همراه داشتن این وسیله برای مصارف کوهنوردی و طبیعت گردی نیز مناسب است، چرا که استفاده صحیح از باتوم های تلسکوپی در مواقعی که فرد احساس خطر می کند می تواند نجات دهنده باشد.
باتوم تلسکوپی 4 تیکه با قابلیت های مختلف، برای مکان های گوناگون کاربرد دارد، برای مثال در مواقع آتش سوزی می توانید از این وسیله برای شکستن شیشه های اطراف کپسول های آتش نشانی استفاده کنید و برای خاموش کردن آتش سریعا اقدام به عمل آورید.
فروش باتوم تلسکوپی به دلیل کاربرد آسان و تاثیر گذار از استقبال ویژه ای برخوردار است، برای باز کردن باتوم تلسکوپی فقط کافیست مچ دست تان را به سرعت تکان دهید تا کاملا باز شود، همچنین برای بستن این سلاح کافیست آن را محکم به زمین یا دیوار فشار دهید یا بکوبید.
برای ماموران پلیس و نظامی که‌ همیشه در معرض خطر هستند همراه داشتن باتوم بسیار ضروری و حیاتی است چرا که در برابر هجوم و حمله مجرمین فقط کافیست با استفاده از این محصول شخص را متوقف کرد.

مزایا

- 1-کم حجم
- 2-قابل حمل
- 3-شکیل و زیبا
- 4-بسیار مقاوم
- 5-قیمت مناسب

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...