اجاق مسافرتی چند منظوره حامی گاز

از {{model.count}}
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: فروشگاه گردش کالا جنوب
آماده ارسال ناموجود
130,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

یکی از وسائل ضروری که برای سفر استفاده میشود اجاق های سفری میباشد . قدرت  شعله ی اجاق چندکاره حامی گاز بسیار عالی و کاملا برای گرم کردن یا درست  کردن غذا یا گداختن ذغال ، اسفند دود کردن ....میباشد.

محصولات مرتبط

یکی از وسائل ضروری که برای سفر استفاده میشود اجاق های سفری میباشد . قدرت  شعله ی اجاق چندکاره حامی گاز بسیار عالی و کاملا برای گرم کردن یا درست  کردن غذا یا گداختن ذغال ، اسفند دود کردن ....میباشد.شعله های این اجاق  بدون گرفتگی و منظم میسوزد. ظرف مخصوص:بر روی محفظه اجاق ظرفی تعبیه شده است که بسیار کاربردی میباشد  .این ظرف میتواند نگهدارنده قوری برای درست کردن چای و یا درست کردن آبجوش  باشد.ویژگی عالی دیگر این ظرف و اجاق این است که ذغال را مدت کوتاهی گداخته  و سرخ میکند.ویژگی دیگری این ظرف این است که یک قسمت برای وصل شدن گیره در  آن تعبیه شده است که این گیره در بسته بندی موجود است. تست سلامت اجاق: این اجاق طی ۴ مرحله و توسط کارشناسان و کارگران مجرب تست و  از سلامت اجاق مطمئن میشوند اجاق چندکاره حامی گاز توسط مهندسان گروه حامی گاز و کارگران حرفه ای و  مجرب ساخته شده است.بدنه این اجاق کمپینگ دارای کیفیت بسیار خوب و باواشر  آلمانی و ژیگلور فیلتردار تجهیز شده است. ممکن است ابتدای زدن کپسول کمی از  گاز نشت کند و بوی گاز بدهد که کاملا طبیعی هست وناشی از سوراخ شدن کپسول  است و خطری ندارد و پس از روشن کردن بار اول اجاق و با استفاده از آن احساس  رضایت کنید.کی از وسائل ضروری که برای سفر استفاده میشود اجاق های سفری میباشد . قدرت  شعله ی اجاق چندکاره حامی گاز بسیار عالی و کاملا برای گرم کردن یا درست  کردن غذا یا گداختن ذغال ، اسفند دود کردن ....میباشد.شعله های این اجاق  بدون گرفتگی و منظم میسوزد. ظرف مخصوص:بر روی محفظه اجاق ظرفی تعبیه شده است که بسیار کاربردی میباشد  .این ظرف میتواند نگهدارنده قوری برای درست کردن چای و یا درست کردن آبجوش  باشد.ویژگی عالی دیگر این ظرف و اجاق این است که ذغال را مدت کوتاهی گداخته  و سرخ میکند.ویژگی دیگری این ظرف این است که یک قسمت برای وصل شدن گیره در  آن تعبیه شده است که این گیره در بسته بندی موجود است. تست سلامت اجاق: این اجاق طی ۴ مرحله و توسط کارشناسان و کارگران مجرب تست و  از سلامت اجاق مطمئن میشوند اجاق چندکاره حامی گاز توسط مهندسان گروه حامی گاز و کارگران حرفه ای و  مجرب ساخته شده است.بدنه این اجاق کمپینگ دارای کیفیت بسیار خوب و باواشر  آلمانی و ژیگلور فیلتردار تجهیز شده است. ممکن است ابتدای زدن کپسول کمی از  گاز نشت کند و بوی گاز بدهد که کاملا طبیعی هست وناشی از سوراخ شدن کپسول  است و خطری ندارد و پس از روشن کردن بار اول اجاق و با استفاده از آن احساس  رضایت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...